Saturday 25 May 2024 / शनिबार, १२ जेष्ठ २०८१

एजेनसि,
बलिउड अभिनेता मनोज वाजपेयीको वेब सीरीज ‘द फैमिली म्यान’ को दोस्रो सीजनको रिलीज मिति घोषणा भएको छ।

सामन्था अक्किनेनी दोस्रो सत्रमा पनि देखा पर्नेछ। यस श्रृंखलामा एनआईए एजेन्ट श्रीकांत देखा पर्दछन्।

The Family Man 2 Release Date: बलिउड अभिनेता मनोज वाजपेयीको वेब सीरीज ‘द फैमिली म्यान’ लाई दर्शकहरूले धेरै माया गरे। त्यसबेलादेखि सबैजना उत्सुकताका साथ यसको सिक्वलको लागि कुर्दै छन्। अब यो पर्खाइ चाँडै अन्त हुनेछ। वास्तवमा, निर्माताहरूले ‘द फैमिलीम्यान’ को दोस्रो सत्रको रिलीज मिति घोषणा गरेका छन्।

मनोज बाजपेयी फेब्रुअरी १२ मा आफ्नो हिट वेब शो ‘द फॅमिली म्यान’ को दोस्रो सत्रको साथ फर्किन लागेका छन्। यसमा उनी एनआईए एजेन्ट श्रीकांत तिवारीको भूमिकामा देखिनेछन्। जासूसीमा आधारित शोको रिलीज मितिलाई पनि ‘१२०२’ (फेब्रुअरी १२, २०२१) ‘२१’ मा गुप्त अर्थमा वर्णन गरिएको छ।

साउथका स्टार सामन्था अक्किनेनी दोस्रो सत्रमा पनि देखा पर्नेछ। यस श्रृंखलामा एनआईए एजेन्ट श्रीकांत देखा पर्दछन् ।

बाजपेयी बाहेक, प्रियामणि, शरिब हाश्मी र शरद केलकर पनि यस कार्यक्रमको साथ फर्कनेछन्। राज र डीके द्वारा निर्देशित र निर्माण गरिएको यस कार्यक्रममा दर्शन कुमार, सनी हिन्दुजा, श्रेया धनवंतरी, शहाब अली, वेदांत सिन्हा, महेक ठाकुर र सीमा विश्वासले अभिनय गरेका थिए। यस श्रृंखलामा तमिल सिनेमाका माइम गोपी, रवीन्द्र विजय, देवदर्शनी चेतन, आनंदसम्मी र एन पनि देखा पर्नेछन ।

Share This Post

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय