Tuesday 26 September 2023 / मंगलवार, ९ आश्विन २०८०

भारतीय अभिनेत्री उर्वशी रौतेलाले बलिउड लीजेन्ड, लेट मधुबालाको अपडेट गरिएको अवतार
क्लासिक गीत एक लाडकी भिगी भागी सी को पुन: सिर्जना संस्करणको संगीत भिडियोलाई जीवित पार्ने प्रयास गर्ने छिन।

“यो साँच्चिकै मेरो सपनाको एक परिणति हो – महान सौन्दर्य आइकन मधुबाला जीको जुत्तामा प्रवेश गर्ने, र त्यो पनि ‘एक लडकी भिगी भागि सी’, एउटा क्लासिक पंथ, र किशोर कुमार सरको साथ मेरो आफ्नै स्वरहरू प्रदान गर्ने मूल आवाज। यो वर्ष मेरो लागि धमाकाको साथ शुरू भएको छ, “उर्वशीले भनिन्।

“मधुबाला जी आइकन थिइन् जसले दर्शकहरुलाई उनको उत्कृष्ट सुन्दरताले मात्र होइन तर आफ्नो गहिरा भावनालाई पर्दामा स्क्रिन गर्न सक्ने क्षमता सहित दर्शकहरुलाई मन्त्रमुग्ध गर्नुभयो। उनको अभिनय कौशल र कलातीत सौन्दर्यले उनले आफ्नो लागि एक छाप बनाउनु भयो र आजसम्म सम्झना गरिन्छ। , “उनले थपिन।

गीत हास्य क्लासिक “चलती का नाम गाडी” को हो, जुन जनवरी १, सन् १९५८ मा रिलीज भयो। एसडी बर्मन द्वारा रचित र मजरुह सुल्तानपुरी द्वारा लेखिएको मूल गीत किशोर कुमारले गाए, र मधुबाला र किशोर कुमारमा चित्रित गरिएको थियो।

उर्वशीले दावी गरी कि गीतको नयाँ संस्करण पुरानो हिटको उत्सव हो। “हामी पनि जनवरी १, सन् १९५८ मा यस गीतको रीमेक संग रिलीज भएको ‘चलती का नाम गाडि’ को ६०औं सुनौंलो वर्ष मनाइरहेका छौ,” उनले भनिन्।

पुन: निर्मित गीत दुबईमा आधारित गायक अजय केसवानीले गाएका हुन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय